Veel kolmandal veerandajal 17 punktiga juhtinud Rock läks viimasele veerandile 10-punktilises eduseisus. Kahjuks ei suudetud eduseisu hoida.

2 minutit ja 48 sekundit enne kohtumise lõppu viis Ronalds Zakis Ventspilsi esmakordselt pärast avaveerandit juhtima ning Janis Timma ja Sandis Valtersi abiga kasvatati eduseis 7-punktiliseks.

Minut enne lõppu vähendas Marek Doronin vahe kahele ning Joosep Toome koos veaga korv näitas veel 28 sekundit enne lõppu Rockile kaotusseisu 62:64. Seejärel tehti Valtersile kiire viga ning Läti vanameister vabavisetel ei eksinud. Simpsoni vise järgmisel rünnakul ei tabanud, küll tabas Janar Taltsi kolmene koos lõpusireeniga, kuid see enam midagi ei päästnud.

Rock võitis avaveerandi 19:9 ning juhtis poolajaks 39:23. Viimasele veerandile mindi 49:39 eduseisus.

Joosep Toome tõi tartlastele 16 punkti. Vincent Simpson lisas 13, Uros Lukovic 12 ja Janar Talts 11. Vastastele tõi Valters 16 ja Timma 15 punkti.

Alagrupi teises kohtumises alistas Södertalje 82:73 Viini Zepteri.