Kalev võitis avaveerandi 17:14 ja mängis poolajavileks kätte eduseisu 47:29. Kolmanda veerandi lõpuks oli mäng sisuliselt tehtud - kalevlased juhtisid juba 71:47. Kuigi viimasel veerandil üritasid külalised kõvasti, mängu neil päästa enam ei õnnestunud.

Ty Abbott tõi Kalevile 25 punkti, Vlad Moldoveanu lisas 18 ja Tanel Sokk 13 punkti. Skopje tulemuslikum oli Stefan Sinovec 12 silmaga.

Kalev/Cramol on nüüd eurosarjas kaks võitu ja seitse kaotust, millega asutakse tabelis eelviimasel ehk viiendal kohal. Skopje on ühe võidu ja kaheksa kaotusega viimane. Liider on Kaasani Uniks üheksa võiduga, Tel Avivi Maccabil on kuus, Bandirma Banvitil viis ja Riia VEF-il neli võitu.

Juba homme on Delfi TV ekraanil Kalev/Cramo koduliiga mäng võõrsil TTÜ-ga, mis algab 18.30.