Kalev kaotas avaveerandi 19:24 ja jäi teise veerandi keskpaigaks juba 12-punktilisse kaotusseisu (22:34). Siis tehti aga nelja minutiga 15:0 vahespurt ja poolajavileks juhtis Kalev 37:34 juhtima.

Kolmas veerand lõppes kalevlaste 52:50 eduseisus ning tasavägine oli ka viimane kümme minutit. Kalev ei suutnud korvidevaesel neljandal veerandil eduseisu suuremaks kui seitse punkti kasvatada ning lõpuvileks sulas edu vaid kolmele punktile. Kas see on ka kordusmänguks piisav, saab selgeks neljapäeval.

Kalevi resultatiivseimad olid võõrleegionärid Ty Abbott 15, Bamba Fall 13 ja Frank Elegar 10 punktiga. Nii Fall kui Elegar võtsid ka 14 lauapalli ja panid kolm kulpi. Korvialust valitsenud kalevlased olid lauavõitluses paremad 44:31.

Ventspils võitis Balti liiga põhiturniiril kõik 10 kohtumist, vahegrupist tuli 5 võitu ja 1 kaotus. Veerandfinaalis kaotati avakohtumine Šiauliaile 78:81, kuid võideti korduskohtumine 87:80. Kalev võitis Pieno žvaigždes meeskonda kodus 71:54 ning kaotas võõrsil 79:82.