Mängu algus on suhteliselt võrdne - neli minutit mängitud ja Rock on ees 11:10.

Seejärel pääses Kalev põhilselt Charron Fisheri visetest ette 16:13. Kehvalt seisab kaitses Scott Morrison.

1.40 mängida ja külalismeeskond ees 23:20. Esimese veerandi lõpuni hoiab Kalev/Cramo mõnepunktilist edu - 27:22.

Teise veerandi algul suudab kalev/Cramo veelgi edu suurendada - 34:22. Rockil asi hapu.

Aga Rock muidugi võitleb - 3.50 mängida ja nende kaotusseis on 36:39. Fisher pani hetk varem Taltsile ülimalt efektse kulbi, aga kohtunikud nägid seal viga.

1.10 enne vaheaega vähendab Tein kolmesega vahe 41:42-le. Siis eksib rünnakul Kalev/Cramo, aga Todd Abernethy viskab mõlemad vabavisked mööda. Siis kaotab Rock veel tagatipuks palli ...

Riis paneb mõlemad vabavisked sisse, Rock seejärel puterdab kõvasti, aga "punkti" paneb ikkagi Owens, kes söödab palli Teinile, kes tabab koos poolajasireeniga kolmese.

Poolaeg Kalev/Cramole 45:44.

Pildilink on SIIN!

Kolmandal veerandil haaras Rock ohjad - 51:47, kui mängitud kolm minutit.

See seis püsis ligi kolm minutit, vahepeal tehti mõnusalt praaki, muuhulgas pani Tein kolmesejoone tagant "ässa" ja Sokk kaotas lihtsas olukorras palli, kuni Morrison donkas seisuks 53:47.

1.23 mängida ja Rocki edunumbrid on 53:48. Kolmandal veerandil on häbiväärselt vähe skoori tehtud.

Viimast veerandit alustatakse Rocki eduseisul 55:51.

6.10 mängida ja seis on viigis 58:58.

Lõpp on väga tasavägine - 3.11 mängida, Rock on ees 60:59. Palju tehakse möödaviskeid ja muud praaki.

Riis viib Kalevi ette, siis eksib Abernethy, aga kohe ka Fisher. Kuid laua saab Dorbek, kes söödab Arbetile ja viimane paneb kolmese.

Mängida 40 sekundit ja Kalev/Cramo juhib 64:60. Rockil taimaut.

Tein viskab mööda, laud Kalevile. Dorbekile tehakse viga, ta tabab ühe vabaviske, mängida 25 sekundit.

Siis paneb Leppik kolmese mööda, aga palli saab Tein, kes toob kolm punkti juurde, ehkki Arbet ja Keerles sisuliselt ripuvad ta küljes.

Kohe tehakse viga Keerlesele,. kes tabab mõlemad vabavisked - 67:63. Selle tulemusega mäng lõppeski!

Kohtumise statistikat vaata SIIT:

Kolme võiduni peetava seeria teine mäng peetakse reedel Saku suurhallis.

Eellugu:

Eesti klubikorvpalli viimaste aastate valitsejad on tänavu omavahel kohtunud juba seitsmel korral ning tulemuste järgi hinnates peaks TÜ/Rock olema poolfinaalseeria selge favoriit, kirjutab basket.ee

Rock on tänavu võitnud nii Eesti karikasarja, meistriliiga põhihooaja, kui edenenud Balti liigas kuue parima hulka. Lisaks sellele on Rock seitsmest omavahelisest kohtumisest võitnud koguni viis.

Ometi on see vaid osa tõest, sest alates aastavahetusest, mil Kalev/Cramo juhtkond allkirjastas lepingud uue treeneripaariga, Alar Varraku ja Tiit Sokuga, on omavahelistes kohtumistes seis 2:1 valitseva Eesti korvpallimeistri kasuks.

Esmapäevasel pressikonverentsil tõdes ka Rocki peatreener Indrek Visnapuu, et viimased omavahelised mängud on langenud Kalev/Cramo kasuks.

Samas rõhutas Visnapuu, et selget eelist pole neis kohtumistes kumbki võistkond suutnud näidata ning ärakukkumise vältimisel peaks Rock meeskonnana siiski tugevam olema.

"Kui kõik mängijad oma koha välja mängivad, siis ei ole põhjust, miks me kaotama peaks," täiendas Visnapuu.

Poolfinaalseeriale läheb võidumõtetega vastu aga ka BC Kalev/Cramo, kes treener Varraku sõnul on Rocki alistamiseks valmis.

Pärast viimast veerandfinaalkohtumist Basketile antud usutluses tõdes ta, et sama hea esituse korral, kui teises veerandfinaalkohtumises Valga vastu, läheb Rockil nendega väga raskeks.