Võidu kindlustas Kalevile leegionär Pavel Uljanko, kes teisel lisaajal 9 punkti tõi. Mängu suurim korvikütt oli viis kolmepunktiviset tabanud Gregor Arbet, kelle arvele kogunes 29 punkti. Uljanko panus oli 22 punkti, Gregor Arbet lisas 18 ja Joosep Toome 10 punkti ning 11 lauapalli.

Pärast avaveerandi 13:14 kaotamist tegi Kalev teisel veerandajal 18-0 vahespurdi ning võttis kohtumise kontrolli alla. Teisel poolajal edu kahanes.

Šiauliai puhul oli tegemist hooaja esimese kaotusega Balti liigas. Kalev/Cramol on kirjas 6 võitu ja 4 kaotust.

Mängu käik: Kalev/Cramo - Šiauliai

II lisaaeg:

100:94 - Uljanko tabab kaugelt, leegionär on teisel lisaajal 9 punkti toonud.
95:92 - Jälle Uljanko! Kaks minutit mängida.
93:87 - Uljanko on hoos! Kolm minutit mängu lõpuni.
89:87 - Uljanko tabab tabab!

Lisaaeg:

87:87 - Uljanko eksib vabaviskel ja Šiauliai viigistab!
86:85 - Šiauliai tabab. Kalev teeb pallikaotuse, 27 sekundit mängu lõpuni.
86:84 - Arbet on hoos! Viis punkti järjest ja 29 punkti koos! Minut mängida.
81:83 - Dorbekil 18 punkti täis! Kolm minutit lõpuni!

IV veerand:

79:79 - Dorbek tabab vabavisked ja viigistab!
77:79 - Dorbek tabab kaugviske ja viigistab kohtumise, kuid Šiauliai saab vabavisetest ette. 14 sekundit mängida.
74:77 - Kalevi kaotusseis kasvab, poolteist minutit mängida.
74:75 - Šiauliai saabki ette, kaks minutit mängu lõpuni.
73:70 - Siksnius toob Šiauliaile viis punkti, Uljanko skoorib.
71:65 - Uljanko kasvatab edu kuuepunktiliseks, mängida alla nelja minuti.
69:65 - Dorbek hoiab edu.
67:63 - Šiauliai tuleb järele, 6 minutit mängu lõpuni!
65:59 - Arbet toob kaks korvi järjest. Mehel koos 24 punkti!

III veerand: 55:53

52:47 - Arbetil 20 punkti koos, vahe püsib. Kaks minutit veerandi lõpuni.
48:45 - Šiauliai tuleb järgi!
46:41 - Šiauliai saab kuus punkti järjest. Veerandi lõpuni 4 minutit.
46:37 - Dorbek ja Uljanko hoiavad Kalevi edu. Kalev on tabanud kolmepunktiviskeid 50-protsendiliselt.
42:32 - Dorbek hoiab Kalevi edu 10 punkti peal.

II veerand: 38:27

36:27 - Arbet tabab kaugelt ja kasvatab isikliku punktiskoori 17-punktiliseks.
32:23 - Šiauliai saab kaks korda järjest sihile ja vähendab vahe ühekohaliseks. 2 minutit poolaja lõpuni.
31:17 - Uljankolt tabav kolmene, 4 minutit poolaja lõpuni!
28:14 - Super! Kalev on teinud 13-0 vahespurdi!
25:14 - Dorbek toob viis punkti järjest! Arbetil koos juba 13 punkti!
19:14 - Arbet kasvatab skoori, mehel koos 9 punkti.
17:14 - Riis toob Kalevi järele ning Bamba Falli pealtpanek viib kodumeeskonna juhtima.

I veerand 13:14
13:14 - Arbet tabab kolmese, temal koos 7 punkti.
10:14 - Bamba Fall avab vabavisetest skoori. Minut veerandaja lõpuni.
8:11 - Šiauliai kasvatab vabavisete abil skoori. Kalev/Cramo on tabanud 12st viskest 4.
8:9 - Šiauliai saab kaks korvi järjest ja läheb juhtima. 3 minutit veerandi lõpuni.
8:6 - Eesti meeskonna poolelt on skoorinud Gregor Arbet, Nikolai Vrbanov ning Pavel Ulajnko.