Kalev kaotas avaveerandi koguni 12:31, ent toibus sellest ning vähendas avapoolaja lõpuks vahe kümnele punktile. Viimasel veerandil üritati kõvasti ning jõuti nelja punkti kaugusele (70:74), kuid Unics mängu käest enam ei andnud.

Kalevi parimad olid täna Frank Elegar 19 punkti ja 9 lauapalliga ning Vlad Moldoveanu 18 punktiga. Mängu lõpus tähtsaid korve toonud Andrew Goudelock oli Unicsi parim 20 silmaga.

Kalevil on nüüd EuroCupil kirjas kolm kaotust. Avamängus jäädi suurelt 60:86 alla Banvitile, kodus kaotati Riia VEFile 62:67.

TÜ/Rock kaotas täna Balti liigas võõrsil Prienai Tonybetile 74:86, kuigi viimasele neljandikule läksid meeskonnad tartlaste 63:59 eduseisus.
Viimasel kümnel minutil aga Rocki visked enam nii hästi ei tabanud ning samas väljakuperemehed näitasid olulistel hetkedel külma närvi ning lahendasid rünnakuid resultatiivselt. Kaks TÜ/Rocki pallikaotust mõni minut enne lõppu tegid esmalt punktilisest kaotusseisust neljapunktilise ning seejärel anti käest võimalus vahet väiksemaks teha. Prienai vanameistri Gintaras Kadziulise kaugvise 40 sekundit enne lõppu murdis TÜ/Rocki lõplikult, sest vahe läks juba kaheksale punktile. Lõpuks võtsid väljakuperemehed 86:74 võidu.

Rocki edukamad olid Joosep Toome 19, Janar Talts 16 ja Gert Dorbek 13 punktiga.

Rapla alistus täna võõral väljakul Valmierale 64:70. Tallinna Kalev kaotas kodus Jekabpilsile 53:82. Rakvere Tarvas kaotas võõrsil Dolphinsile koguni 53:95.