Kui veel viimasele veerandajale läks Varese vastu 9-punktilises eduseisus, siis lõpus näitas kindlamat kätt Frankfurti meeskond, kes 10 minutiga 28 punkti viskas ja karika endale võttis. Eriti kindlad olid tšempionid viimasel minutil - kui veel minut ja 13 sekundit enne lõppu juhtis Varese 62:59, siis suutis Frankfurt tugeva lõpuga veel 7 silma visata.

Võitjate parimana sai 15 punkti kirja Quantez Robertson, lõpus mitu olulist viset tabanud Jordan Theodore'i nimele jäi 13 silma, Johannes Voigtmann panustas võitu 12 punktiga.

Varese särgis kerkis üleplatsimeheks 19 punktiga Christopher Wright, Maalik Waynsi nimele jäi 16 silma. Eesti koondislane Kangur oli oma meeskonna kolmas skooritegija 7 punktiga (kahesed 2/2, kolmesed 1/1). Lisaks jäi väljakul oldud 28 minuti ja 17 sekundiga tema arvele 5 lauapalli, 2 korvisöötu, 3 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

Enne mängu:

Varese alistas reedeses poolfinaalis kohaliku meeskonna Elan Chaloni 91:82. Mäng oli selgelt orienteeritud rünnakule.

Teine poolfinaal kulges vastupidiselt, oli kinnisem ja pigem orienteeritud kaitsemängule. Skyliners oli parem Krasnojarski Jenisseist 59:56.

Skyliners on käesoleval hooajal eurosarjas 18 mängust kaotanud vaid ühe. Varese näitajad on 13-6.

Eesti meeskorvpalluritest on seni FIBA eurosarjades võidurõõmu maitsnud vaid Jaak Lipso (1963 ja 1969 Moskva CSKA) ning Martin Müürsepp (2000 Ateena AEK ja 2004 Kaasani Unics).