Võimsalt alustanud tartlased andsid teise veerandi alguses suure edu käest, kuid võitsid avapoolaja sellegipoolest 38:33. Kolmandal perioodil tuli sisse mõõn ning mängu lõpuga kasvatasid taanlased vahe kaheksa silma peale.

Eesti meeskonna eest pakkus säravaima esituse Venky Jois, kes sai juba esimese poolajaga kirja kaksikduubli ning kogus lõpuks 15 punkti ja lausa 17 lauapalli. Mandell Thomas sai kirja 12, Janari Jõesaar 11 ning Dominykas Milka 10 silma.

Vastaste poolelt tegi paksu pahandust Senegali mees Michel Diouf, kelle arvele märgiti 18 punkti, 9 lauapalli ja 5 blokki.

Tartu Ülikool sai 1. eelringis kahe mängu kokkuvõttes jagu Hollandi meistrist Groningeni Donarist. Kordusmängu Bakkeniga peetakse neljapäeval kell 20.15 Taanis. Paari võitja pääseb Meistrite liiga põhiturniirile.

Kohtumise tipphetked:

Enne mängu:

Bakken Bears on 14 meistritiitliga Taani tituleerituim korvpalliklubi. Kahel viimasel hooajal on finaalis alla jäädud Horsensi meeskonnale. 2014.-2015. aastani mängis seal ka täna TLÜ/Kalevis palliv Kaido Saks.

Portaali Eurobasket andmetel kuuluvad algviisikusse kaks taanlast (Adama Darboe, Thomas Laerke), kaks ameeriklast (Mike Gesell, Dwayne Benjamin) senegallasest tsenter Michel Diouf.

Taani liiga hooaja avamängus 30. septembril võitis Bears 114:86 Randers Cimbriat. Kahekohalise arvu punkte viskasid seal seitse Bakkeni mängijat - Laerke ja Benjamin 17, Diouf kogus 15 punkti ja 13 lauda.