Eelmisel nädalal üllatuslikult Rockist lahkunud serblase Uroš Lukovici asemele palgatud leedulane Vilmantas Dilys viskas üleplatsimehena 16 punkti ja korjas 3 lauapalli ja andis 1 korvisöödu. Augustas Peciukevicius panustas võitu 15 punkti, 5 lauapalli ja 6 söötu, 14 punkti viskasid nii Janar Talts (+9 lauda) kui ka Tanel Kurbas.

Rapla edukaim oli 13 punkti ja 5 lauapalliga Dusan Sisic. Kristjan Voolaid viskas 9 punkti.

Kohtumist 10:2 spurdiga alustanud Rock võitis avaveerandi 18:13. Poolaja võitis Rock 32:27. Viimast veerandaega alustati Rocki juhtimisel 59:48.

Teises mängus alistas TTÜ KK võõrsil 70:63 Valga Maks&Mooritsa. Kiur Akenpärg oli võitjate resultatiivseim 25 punktiga, Erik Keedus tegi kaksikduubli 11 punkti ja 10 lauapalliga. Valgal viskas 16 punkti ja võttis 8 lauapalli maha Jurijs Aleksejevs.

Vaata mängu täispikkuses uuesti!

Kolmapäeval kell 17 on Delfi TV eetris kohtumine KK Pärnu ja Tallinna Kalevi vahel. Lisaks näitame sel nädalal veel kahte mängu:

R 29.11 kell 19 Rakvere Tarvas - Tartu Ülikool/Rock (Delfi)
L 30.11 kell 17 Pärnu - Tallinna Kalev (TV6 ja Delfi)