Tony Parkeri, Manu Ginobili ja Tim Duncani vedamisel võitis San Antonio avaveerandi 29:18. Poolajale mindi juba NBA-meeskonna 59:35 eduseisul.

Teisel poolajal sai Siena oma mängu paremini käima, kuid vaatamata kolmanda veerandi võidule tuli lõpuks vastu võtta ikkagi 29-punktiline kaotus.

Kaheksateistkümnele mehele mänguaega jaganud San Antonio resultatiivseimad olid Manu Ginobili ja Gary Neal 11 punktiga, DeJuan Blair ja Cory Joseph lisasid 10, Tim Duncan ja Tony Parker 9 punkti. Kusjuures 17 Spursi mängijat said ka käe valgeks.

Itaalia valitseva meistri Siena eest viskas Bobby Brown parimana 20 punkti, Benjamin Eze lisas 18 silma. Kristjan Kangur sai mängu 18 minutiks, visates selle ajaga 4 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 0/6). Eesti koondise ääremängija statistikasse kanti ka 1 lauapall, 1 vaheltlõige, 1 resultatiivne sööt ja 1 blokk, ent samuti 2 pallikaotust ja 1 viga.

Ka meeskondlikku statistikat uurides selgub, et Sienat vedas alt halb visketabavus (29%, San Antoniol 53%).

Eesti korvpallile oli antud mäng küllaltki erilise tähendusega, sest enne Kangurit õnnestus eestlasel NBA klubi vastu mängida viimati 2003. aastal, kui Martin Müürsepp käis Boston Celticsi kutsel NBA suvelaagris.