Eestlased tegid esimesel veerandajal kiirelt kümne-punktilise edu sisse ja hoidsid seisu lõpuni. Tänu edukale viimasele veerandile paisusid võidunumbrid lõpuks kahekümnele punktile - 85:65.

Eesti koondise edukaim oli Siim-Sander Vene 19 punkti ja 9 lauapalliga, Gregor Arbet lisas 14 punkti ja 7 lauapalli, Rain Veideman 12 punkti, Sten-Timmu Sokk 11 punkti ja 6 resultatiivset söötu.

Lauapallid Eestile - 38 vs 29.
Resultatiivsed söödud - 18 vs 6.
Pallikaotused: 14 vs 15.

1. veerandaeg: Avaveerandi võitis Eesti tulemusega 18:9. Eestlaste parimad: Arbet 5, Talts 4, Gert Dorbek, Sten Sokk ja Vene 3 punkti. Lauapallid Eestile 12:7, resultatiivsed söödud 4:0.

2. veerandaeg
: Teise veerandaja võidab Eesti tulemusega 22:19. Poolajale minnakse eduseisus 40:28. Eestlaste trumbiks on täna olnud kaugvisked - 20 viskest oleme tabanud 9. Islandil sama näitaja kümnest null. Eestlased on teinud ühtlaselt skoori - Gert Dorbek ja Hallik 6, Sten Sokk, Arbet ja Vene 5 punkti. Lauapallid Eestile 21:15. Resultatiivsed söödud 11:2.

3. veerandaeg: Eesti kaotab kolmanda veerandaja ühe punktiga - 21:22. Eestlaste edukamateks on kerkinud Vene ja Arbet 11 punktiga. Lauapallid Eestile 28:24. Resultatiivsed söödud 16:4. Enne viimast veerandaega juhib Eesti 61:50.

4. veerandaeg: Eesti võidab viimase veerandaja 24:15. Head mängu näitab Siim-Sander Vene, kes viskab meie parimana 19 punkti ja võtab 9 lauapalli

Turniiri avamängus sai Holland jagu Filipiinidest 89:62. Reedel on meie vastaseks Filipiinid ning laupäeval Holland. Algusajaks taas 20.00. Delfi TV näitab kõikidest mängudest otsepilti.

Delfil ja Eesti Päevalehel on Rahvuste Karika ajal Saku Suurhallis ka oma ala, kuhu igal õhtul pärast mängu tulevad vähemalt kaks Eesti koondislast fännidega kohtuma. Nendega saab koos pilti teha ja neilt autogrammi küsida.