TTÜ suutis Tartuga sammu pidada vaid avaveerandaja, mis kaotati 16:19. Poolajaks juhtis Tartu juba 48:21, kolmanda veerandaja järel 69:34.

Tartu suuremad punktitoojad olid Janari Jõesaar ja Janar Talts 17 punktiga, Jõesaar võttis maha ka 11 lauapalli. Mandell Thomas panustas võitu 12 ja Dominykas Milka 10 punkti. TTÜ-l keegi kahekohalise arvu punktideni ei jõudnud, 7 silma kogusid Sten Olmre ja Joonas Järveläinen.

Tartu - TTÜ tipphetked:

Pärnu - Rakvere veerandfinaal

Pärnu võitis avaveerandi 21:19, kuid kaotas poolaja 40:43. Viimast kümmet minutit alustati Rakvere 59:58 juhtimisel. Otsustava minispurdi tegi Pärnu minut enne lõppu, kui Teddy Okereafor suurendas lähiviskest pärnakate edu 80:76-le. Kui mängida jäi 19 sekundit, tabas Okereafor kahest vabaviskest ühe ja vahe oli 81:76.

Avapoolajal 24 punkti visanud Timo Eichfuss vähendas kahest vabaviskest Tarva kaotusseisu 78:81-le. Visata jäi veel ka kolmas, kuid sellel Eichfuss eksis ja laua noppis Marcus Byrd. Paraku eksis Sten Saaremäel kaugviskel ja Saimon Sutt teenis 8 sekundit enne lõppu Siim-Markus Postilt vea, mis oli mehele viies. Sutt tabas mõlemad vabavisked ja vormistas lõppskooriks 83:78.

Eichfuss jäi üleplatsimeheks 28 punktiga, Pärnu resultatiivsmad olid Vaidotas Volkus (15 p), Reinar Hallik (14 p), Sutt (13 p), Edvinas Seskus (13 p) ja Norman Käbin (12 p). Okereafor panustas võitu 9 punkti ja 11 lauapalli. Tarval viskas Justin Baker 22 ja Post 16 punkti (+11 korvisöötu). Birdi kontole jäi 7 punkti ja 10 lauda.