Tartu peatreeneri Priit Vene kommentaar:

Mängu käik:

Tartu võitis avaveerandi 21:19. Suurima vahespurdina viskas kodumeeskond 9 punkti järjest, kuid vahe sulas taas kahepunktiseks pärast Erving Walkeri 2+1 rünnakut veerandi viimasel sekundil.

Tasavägise teise veerandi järel seisid tablool tartlaste edunumbrid 35:34. Teise veerandi võitis Demir Insaat numbriliselt 21:12 ning viimasele kümnele minutile mindi vastu seisult 47:55. Viimase veerandiga viskas Tartu 21 punkti vastaste 18 vastu, kuid 10-punktilisest võidust, mida edasipääsuks vaja olnuks, jäi palju puudu.

Tartu resultatiivseim oli 21 punkti ja 13 lauapalliga Steven Cook, 14 silma lisas Kristjan Kitsing. Vojdan Stojanovski vedas Türgi klubi 17 punktiga, ühe punkti vähem said kirja Diamon Simpson ja Erving Walker.

Tartlased võimutsesid küll lauas numbritega 45:33 (kaitselaud 12:7, ründelaud 33:26), kuid tegid 14 pallikaotust vastaste 5 vastu. Mõlemad meeskonnad juhtisid kõige rohkem 10 punktiga. Türklased said pingilt abi 25 punkti, Tartu vaid 8 punkti näol.