Rock avas korvidevaeselt alanud mängus skoori alles neljanda minuti alguses, kui Kurbase vise tõi tabloole numbrid 2:3. Kuueminutilise mängu järel olid tartlaste kaotusnumbrid 2:7 ja veel kaks minutit hiljem 7:15. Avaveerandi lõpuks juhtisid leedulased 19:13, tartlased olid mängust korvi saanud vaid 3 viset 16-st (18,8%). Kaks kaugviset tabanud Evaldas Žabas oli meie resultatiivseim 7 punktiga.

Teise neljandiku keskpaigaks juhtis Juventus korraks juba 27:18, kuid Janar Taltsi kahe järjestikuse korviga alanud vahespurdi lõpuks jõudis Rock viigini 29:29. Pikale vaheajale mindi seisul 34:34. Rocki parimaks oli tõusnud Kurbas 10 punkti ja 5 lauapalliga.

Kolmandal veerandajal jätkus põnev punkt-punkti heitlus ning neljandiku lõpuks olid tablool Rocki edunumbrid 51:49. Kurbas oli jõudnud 14 punktini (+8 lauapalli), Žabase ja Gert Dorbeki arvel oli 9 silma.

Otsustavat veerandit alustas Rock väga hästi, tehes viie minutiga 15:6 vahespurdi (Dorbekilt kaks kolmest), mis kasvatas edunumbrid 11-punktiliseks (66:55). Sealt edasi tartlased külalistele enam võimalust ei andnudki ning sireeni kõlades oli Rock võitnud 81:72.

Rocki parim oli Kurbas 18 punkti ja 10 lauapalliga, Dorbek lisas 17, Karolis Petrukonis 11 ja Žabas 9 silma. Juventuse tulemuslikum oli ameeriklane Chavaughn Lewis 17 punktiga.

Rocki alagrupis mängivad veel ka ukrainlaste Južnõi Himik ja Küprose klubi Nicosia ETHA Engom, kes kohtuvad omavahel homme Ukrainas. Rocki järgmine mäng on nädala pärast Küprosel.