Eesti püsis mängus avaveerandi keskpaigani, mil Janar Taltsi korvi järel juhiti 13:12. Kaotusseisul 15:19 vahetati mängu selles valiktsüklis esmakordselt platsile pääsenud Martin Dorbek ja Eesti ei saanud avaveerandi lõpuga enam ühtegi punkti. Veerandaeg Serbiale 26:15.

Teise veerandi alguses kasvatas Serbia vahe kiirelt juba 22 punktile (42:20) ja sellega oli mängu saatus otsustatud. Poolajavileks juhtis Serbia 50:28 ja kolmanda veerandi järel juba 71:40.

Eesti koondise resultatiivseim oli Reinar Hallik 11 punktiga, Siim-Sander Vene lisas 10 silma. Serbia tulemuslikumad olid Milos Teodosic ja Nenad Krstic 12 punktiga.

Teistes tänastes Eesti alagrupi mängudes alistas Iisrael Slovakkia 82:64 ja Montenegro Islandi 85:67.

Alagruppi juhib nüüd täiseduga jätkav Montenegro (4 võitu - 0 kaotust) järgnevad Serbia (3-1), Eesti (2-2), Iisrael (2-2), Island (1-3) ja Slovakkia (0-4).

Järgmisel esmaspäeval mängib Eesti võõrsil Islandiga ja neljapäeval samuti võõral väljakul Slovakkiaga.