Eesti meeskond, mis koosneb peamiselt meie B-koondise mängijatest, alustas mängu hästi, võites avaveerandi 19:13. Poolajaks jäi uuel Tallinn Arenal mänginud kodumeeskond 33:34 kaotusseisu, kuid otsustavale neljandikule mindi taas eduseisus, 53:49.

Viimasel veerandil ei lasknud eestlased enam USA üliõpilasi lähemale, võttes 12-punktilise võiduga ka turniirivõidu.

Eesti meeskonna parim oli taas Tanel Kurbas, kes viskas 21 punkti, tegi 4 vaheltlõiget ja võttis 3 lauapalli. Vahetusest hästi sekkunud Martin Paasoja tõi 16, Rain Veideman 12, Rait-Riivo Laane 9 ning Toomas Raadik 8 punkti.

Kõik kolm sõprusturniiril osalenud meeskonda - lisaks Eestile ja USA-le ka Austria - kogusid ühe võidu, ent parema korvide vahe tõttu võttis turniirivõidu Tiit Soku juhendatav Eesti koondis.