Avaveerandi 17:15 võitnud Austria pääses teise veerandi alguses korraks juba üheksa punktiga juhtima, kuid Eesti suutis 8:0 vahespurdiga vahe kiiresti tagasi mängida. Poolajavileks asus juba juhtima Eesti tulemusega 36:33. Tasavägiselt kulgenud kolmanda veerandaja lõpuks suutsid eestlased eduseisu kasvatada 49:43-le.

Otsustaval veerandil mängis kodumeeskond kiiresti eduseisu maha ning viimased mänguminutid algasid Austria neljapunktilises eduseisus. 46 sekundit enne lõppu seisul 61:63 oli eestlastel võimalus viigistamiseks, ent Tanel Kurbase lähivise ei tabanud ja austerlased kasvatasid kiirrünnakust edu neljapunktiliseks. Kümme sekundit enne lõppu tabas Rait-Riivo Laane kaugviske, vähendades kaotusnumbrid 64:65-le. Eesti tegi seejärel vea ja Rasid Mahalbasic tabas kahest vabaviskest ühe. Aega jäi kolm sekundit, kuid paraku meie mehed enne lõpuvile kõlamist enam viskeni ei jõudnud.

Eesti resultatiivseim oli Kurbas 18 punktiga, Laane lisas 14 silma. Võrreldes käesoleva suve varasemate mängudega koondise rivistusse lisandunud Rain Veideman tabas üheksast viskest vaid ühe ja kogus ühe punkti. Austria tulemuslikum oli Rasid Mahalbasic 17 punktiga.

Kolmapäeval kohtub Eesti meeskond Tallinn Cupil USA üliõpilaste koondisega.