Eesti U16 neidude koondis läks kell 16.30 Audentese väikeses saalis vastamisi Soome eakaaslastega. Kolmese joone tagant visketabavusega kimpus olnud eestlannad jäid avaveerandi järel kaotusseisu 16:22, kuid läksid poolajaks juhtima 37:36. Edasi kulges kohtumine väga tasavägiselt, normaalaeg lõpetati 70:70 viigiseisul. Lisajal näitasid paremat vastupidavust meie neiud prantslasest peatreeneri Pierre Bressanti vedamisel ning eilse kaotuse kõrvale kirjutati tabelisse esimene võit numbritega 85:77. Pingelises mängus olid Eesti koondise tulemuslikumad Ivetta Elizavetta Okuneva ja Helerin Kass 15 punktiga. Elena Sutt lisas 14 slma. Soomlannade ridades viskas Janette Aarnio 22 silma.

U18 neiud pidid aga soomlannade selget paremust tunnistama, jäädes alla 85:53. Esimese veerandi järel 7:21 kaotusseisu jäänud eestlannad ei suutnud enam mängu tagasi tulla ning eilse magusa võidu kõrvale kirjutati tabelisse esimene kaotus. Vastaste poolt hiilgas 21 punktiga Sara Bejedi. Eesti parimana tõi täna 30 minutit rassinud Janne Pulk 20 punkti. Homme lähevad Eesti koondised vastamisi Läti võistkondadega.

Päeva esimeses kohtumises astusid vastamisi Läti ja Rootsi U16 tüdrukud. Küllaltki võrdse esimese veerandi järel asusid mängu domineerima lätlannad ning võtsid mängeldes võidu 80:54 Võitjate parimana viskas Vanesa Jasa 19 silma.

Läti ja Rootsi U18 neidude mäng kulges sarnases taktis. Lõunanaabrid purustasid rootslannad tervelt 104:61! Lauavõitluses jäid Läti tütarlapsed peale 43-25 ja pallikaotuste saldo 9-25. Mära Mote tõi võitjatele 20 mänguminutiga 20 silma.