Suurepärase mängu tegi Ty Abbott, kes viskas koguni 35 punkti (kahesed 7/11, kolmesed 5/13, vabavisked 6/7). Seejuures 19 punkti tõi ta kolmandal veerandil, mil Kalev mängis tagasi 24-punktilise (!) kaotusseisu.

Armands Škele lisas Kalevi kontosse 17 punkti. Võitjate parimad olid Primoz Brezec 18 ja Vladimir Ivlev 14 punktiga.

Kalev kaotas avaveerandi 14:22 ja jäi poolajavileks juba 21-punktilisse (32:53) kaotusseisu. Kolmanda veerandi alguses kärises vahe 35:59-le, ent Kalev vastas võimsalt ja tegi Abbotti imemängu abil 19:0 (!) vahespurdi.

Kolmanda veerandi lõpuks olid kalevlased taga vaid 65:68 ja viimase veerandaja alguses pääseti ka juhtima. Paraku kalevlaste hoog rauges lõpuminutitel, mil külalised said turvalise eduseisu ja seda enam käest ei andnud.

Kalev/Cramo on nüüd VTB-s kaotanud kõik kolm mängu. Eelmistes mängudes alistuti Lokomotiv-Kubanile 14 ja Nymburkile 4 punktiga.