FOTOD: 18-punktilise eduseisu maha mänginud Kalev/Cramo kaotas Spartakile

(216)
Kalev-Spartak
Kalev-SpartakFoto: Tanel Meos

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond kaotas VTB-liigas koduväljakul Peterburi Spartakile 53:71, kuigi juhtis veel avapoolajal suurelt 27:9.

Kalev võitis avaveerandi 18:9 ja kasvatas teise veerandi alguses eduseisu 18-punktiliseks (27:9). Siis järgnes aga pikk mõõn ja poolajavileks vähenes eduseis 31:27-le. Kolmandal veerandil piirdus Kalev vaid 7 punktiga (!) ja otsustav veerand algas kaotusseisult 38:58. Sellega oli mängu saatus ka otsustatud.

19 pallikaotust teinud Kalevi resultatiivseim oli ainsana kahekohalise punktiskoorini jõudnud Gert Dorbek 10 punktiga. Keith McLeod lisas 8 silma. Külalistele tõid Joshua Carter ja Loukas Mavrokefalidis 12 punkti.

Kalev oli enne tänast võitnud kahest kohtumisest ühe, alistades võõrsil Poola klubi Turowi 81:80 ja kaotades BC Donetskile 46:67.