FOTO | Ettevaatust, nõrganärvilised! Rauno Nurgeri väike sõrm tuli mängu ajal liigesest välja

 (2)
Eestlane sai treenerilt kiita
FOTO | Ettevaatust, nõrganärvilised! Rauno Nurgeri väike sõrm tuli mängu ajal liigesest välja
Rauno NurgerFoto: Instagram

Wichita State Shockersi ridades USAs üliõpilaskorvpalli mängib Rauno Nurger elas nädalavahetusel mängu ajal üle ehmatava hetke, kui tema parema käe väike sõrm mängu ajal liigesest välja tuli.

Eestlasest raudmeest see aga suurt ei heidutanud - meeskonna arstid tõmbasid sõrme tagasi paika, teipisid selle kinni ning saatsid Nurgeri tagasi platsile. Avapoolajal sõrme vigastanud "Nurks" mängis teisel poolajal 11 minutit ning viskas isegi mitu tähtsat korvi.

"Nad said selle kohe tagasi õigesse kohta tõmmata ja kinni teipida. Korraks oli valus, kui sõrm paika tõmmati, kuid midagi hullu ei olnud," selgitas Nurger Wichita Eagle'ile antud intervjuus.

Tulsa üle saadud napis 72:69 võidus jäi Nurgeri kontole kaheksa punkti ja kuus lauapalli, lisaks kiidusõnad treenerilt Gregg Marshallilt.

"Rauno oli vapustav," sõnas Marshall. "Ta näitas oma tõelist sisu. Mängu lõpus tegi ta ühe väga olulise korvi ning minu meelest oli ta ka lauas väga hea. Olen tema üle väga õnnelik ja mul on hea meel, et ta aitas meile võidu tuua."

Nurger viskas oma katki läinud sõrme üle ka Instagramis nalja, postitades pildiallkirjaks emoji, kus sõrmed teevad helistamise märki:

Seotud lood:

🤙

A post shared by Rauno Nurger (@nurks) on Jan 14, 2018 at 4:35pm PST