Rapla klubi jäi poolajaks taha 31:41, kuid võitis kolmanda veerandi suuresti tänu Francisca Dondersi, Pirgit Püü ja Darja Lipinskaja korvidele 28:12 ning hoidis edu kuni lõpuvileni.

Protokollist vaatavad vastu üsna võrdsed numbrid, vaid pallikaotusi oli Raplal 15 Kaunase 23 vastu. Kahepunktivisked LSU kasuks 53 vs 46 %, kolmesed Kaunasele 28 vs 25 % ja vabavisked 89 vs 71 %.

Püü kogus võitjate parimana 21 punkti ja 6 resultatiivset söötu, Lipinskaja lisas 17, Donders 15 ja Laina Mesila-Kaarmann 14 punkti.

Eile oli FCR Media/Rapla naiskond jäänud võõrsil alla Grodno Olimpiale 61:75 (32:28).

Raplal on nüüd B-alagrupi liidrina kaks võitu ja üks kaotus. Järgmise mängu peab meie esindusnaiskond 4. detsembril kodus Grodnoga.