Jaksu lõpuni ei jätkunud, viimastel minutitel oli Valgevene naiskond parem. Poolaja kaotas Eesti meisterklubi 32:41, kuid võitis kolmanda veerandaja koguni 20:8 ning läks viimasele veerandile vastu eduseisus 52:49. Külalistel õnnestus mängu kaalukauss taas enda kasuks pöörata. Määrav osa selles oli kindlasti paremal visketabavusel. Olimpia sooritas 17 pealeviset vähem, kuid tabas vähem vaid kaks viset.

Hetkel on Raplal B-alagrupis saldo 2-2. Seega, lootust ja põnevust peaks tulevasteks mängudeks olema.

FCR Media/Rapla KK-Grodno Olimpia 68:72 (32:41)

vv: 70 vs 82 %

Rapla KK: Laina Mesila-Kaarmann 19 pt+13 lp (visked 9/21), Francisca Donders 16+6+3, Pirgit Püü 14+5+5. 22 minutit mänguaega saanud Annika Köster, kes oli talvest saadik pikalt eemal, sai kirja 5+6+2 (5/1) - see oli talle nüüd kolmas mäng.

Olimpia: Daškevitš 21+8 lp, Holubeva 16 pt, Kudrjašova 14+5+5vl, Kapõlova 13+11 lp.

Turniir jätkub Rapla jaoks päris tiheda graafikuga. 7. ja 8. detsembril võõrustatakse Odessa Interhimi ning 20. ja 21. detsembril Kurski Dinamo-Farmi.