4 minutit enne kohtumise lõppu juhtis veel Rytas 81:77, kuid järgneva kolme minutiga tegi kodumeeskond 9:0 vahespurdi. Kenan Bajramovici kolmepunktivise viimase minuti alguses hoidis aga Rytase mängus — 84:86. Leedulastel oli võimalus mäng päästa, kuid 7 sekundit enne lõpuvilet kaotas Hollis Price palli ja Sergi Vidali vabavise vormistas lõppseisuks 87:84.

Võitjate resultatiivsemad olid eile Zoran Planinic ja Pablo Prigioni 16 punktiga. Kenan Bajramovic tõi leedulastele 18 silma.

Kodusel Fernando Buesa Arenal leedulased alistanud ja neljanda võidu teeninud Tau Ceramicast sai ühtlasi esimene meeskond, kes koha veerandfinaali kindlustanud. Lietuvos Rytas on E-grupis kaotanud kolm mängu neljast ja on Fenerbahce Ülkeri (2-2) järel kolmandal kohal.