Kohtumine algas Erkmaa KK jaoks kenasti - paari minutiga spurditi ette 5:0, seejärel ärkasid ka Crvena Zvezda mängijad. Avaveerandaja lõpuks juhtisid serblased 27:21, poolajapausiks olid nende edunumbrid juba soliidsemad, 54:41.

Ometi ei visanud eestlased püssi põõsasse, vaid kallutasid teise poolaja sootuks enda kasuks. Kolmanda veerandaja järel juhtis Belgradi suurklubi 71:60 ja lõpusireeni kõlades jäid nad peale 84:76.

"Poisid mängisid vaatamata vastaste suurele ülekaalule lauavõitluses väga korraliku partii," tunnustas Erkmaa KK-d juhendav Aivo Erkmaa. "Tabasime üheksa kaugviset aga selleks, et serblasi murda, oleksime pidanud viskama korvi mõned kolmesed rohkem."

Palju paksu pahandust tegid pikakasvulised ja füüsiliselt tugevad serblased (koosseisus on viis-kuus ligi kahemeetrist pallurit) eestlastele lauavõitluses, milles lõunaslaavlased jäid peale koguni 47-24. Erkmaa KK ületas vastaseid omakorda visketabavusega (2p 50%, 3p 33%, vv 70%).

Erkmaa KK kasuks viskasid meeskonna parima mängija auhinna saanud Hugo Erkmaa 29, Tom Kaldre 15 (8 rs, 6 lp, 3 vl) ning Audentese SK-st tartlasi tugevdama tulnud Karl Suurorg ning Ron Arnar Pehka kumbki kaheksa punkti.

Crvena Zvezda poolel oli pirdudamatus hoos 31 punkti visanud ja 16 lauapalli hankinud ja ühtlasi oma meeskonna parimaks palluriks tunnistatud Aleksandar Aranitovic. Danilo Petrovic lisas 25 ja Matija Radovic 14 punkti.

Turniir jätkub teisipäeval, 4. detsembril, mil Erkmaa KK kohtub Eesti aja järgi kell 15.00 Moskva CSKA järelkasvuga. Alagrupi viimane mäng on kavas kolmapäeval, 5. detsembril kui Erkmaa KK vastaseks on kell 13.00 algavas mängus Lyoni Asvel Basket Prantsusmaalt.

Kokku võistleb turniiril kaheksa poiste võistkonda, kes on jagatud kahte neljaliikmelisse alagruppi.