Turniiri esimeses, varahommikul toimunud kohtumises olid armee keskspordiklubi meeskonna peaareenil vastamisi kaks Eesti võistkonda - Erkmaa Korvpallikool ja BC Tallinn.

Favoriidi rollis tartlased, keda juhendavad treenerid Aivo Erkmaa ja Henri Räim, võtsid võidu tulemusega 73:26 (poolaeg 32:7). Resultatiivsematena viskasid Erkmaa KK kasuks Hugo Erkmaa 18 (6 lauapalli, 4 vaheltlõiget), Tom Kaldre 16 (7 lauapalli), Carlos Jürgens 11 ja Arnold Mitt 10 (9 lauapalli) punkti.

Matši üks kahest õigusemõistjast oli legendaarne korvpallikohtunik Mihhail Davõdov, kes on vilistanud hulgaliselt Venemaa superliiga finaalmänge.

Tänases teises mängus oli Erkmaa KK vastaseks eksootikat pakkuv Kasahstani klubi Atõrau Barsõ. Mängulustist pakatanud vastaste oskused tartlastega paraku võrreldavad polnud (esimese punkti said nad kirja vabaviskest viieminutilise pusimise järel) ja nii kirjutati Erkmaa KK-le tabelisse teine võit numbritega 81:32 (poolaeg 46:14).

Hugo Erkmaa kontosse kanti võitjatest 23 (7 lauapalli, 4 korvisöötu, 3 vaheltlõiget), Tom Kaldrele 13 (8 lauapalli, 4 korvisöötu, 3 vaheltlõiget), Renalt Pallumile 12 ja Greg Kirsimäele 11 punkti.

Ka järgmist turniiripäeva alustatakse reedel varakult - Eesti aja järgi kell 8 hommikul läheb Erkmaa KK juba märksa tõsisemas vastasseisus kokku Moskva Timirjazevskaja spordikooliga.

Et kindlustada pääs aprilli lõpus Riias toimuvasse superfinaali, kuhu pääsevad kahest 16-liikmelisest alagrupist kokku kaheksa edukamat meeskonda, peavad tartlased järelejäänud kolmest kohtumisest võtma Moskvas ühe võidu. Koht tulevaks hooajaks EYBL-i eliitdivisjonis on tagatud juba varem.