Egert Haller lahkub Valgast Hispaaniasse: karjääri mõttes on tegemist hea käiguga

 (1)
Egert Haller, BC Valga-Valka
Egert Haller, BC Valga-ValkaFoto: Siim Solman

Nädala lõpus andis korvpalliagent Marten Lombiots Korvpall24.ee portaalile teada, et Valga-Valka/Maks&Mooritsa tagamängija Egert Haller saab sel hooajal ikkagi võimaluse ennast välismaal proovile panna, kui ta siirdub Hispaania tugevuselt kolmanda liiga klubisse CB L’Hospitalet.

Barcelona vahetus läheduses asuv klubi on Hispaanias üks vanemaid korvpalliklubisid ning tegemist on hooajast 1983/84 praeguse meistrisarja ACB liiga ühe asutajaliikmega, kirjutab korvpall24.ee.

“Võistkond on professionaalne, komplekteerituselt isegi oma liigas top5 hulka kuuluv,” kommenteeris Halleri agent Marten Lombiots. “Haller tuuakse tiimi liidriks, kes punkte viskaks. Kui teeb hea hooaja, siis pääseb aste kõrgemal LEB Gold meeskondade huviorbiiti.”

Suvel tunti 23-aastase ja 192 cm pikkuse Halleri vastu huvi ühe teise LEB Silver tasemel mängiva tiimi poolt, kuid lepinguni sel puhul ei jõutud.

“Olen inimene, kellele meeldivad väljakutsed ning Hispaaniasse minek tundub karjääri mõistes hea käiguna. Väga kaua kahjuks aega ei antud ning otsus tuli langetada vaid mõne päeva jooksul,” kommenteeris Haller valiku tagamaid.

Loe edasi portaalist Korvpall24.ee.