Merike Anderson alustas algviisikus ning tõi 25 minutiga kaheksa punkti, viis lauapalli ja kaks vaheltlõiget. Braine jätkab täisedu kaheksa võiduga.

Andersoni visketabavus jättis siiski pisut soovida - kahesed 2/1, kolmesed 9/2. Kaheksa mängu peale kokku on Eesti koondise raudvara näitajad Belgia meistriliigas: 7,6 punkti, 2 lauapalli ja 1,1 resultatiivset söötu, kaheste tabavus 44,4%, kolmestel 27,6% ja vabavisetel 62,5%.

Nädala sees peetud Eurocupi kohtumises alistas Castors Braine võõrsil oma alagrupi peakonkurendi Miskolci Ungarist 78:59. Äsja väiksest traumast paranenud Anderson osales vaid üheksa minutit, tõi kaks punkti ja võttis kaks lauapalli.

Suurbritannias nädalavahetusel mänge ei peetud, see eest pidas õdede Bratkade Leicester Riders nädal tagasi kaks mängu järjest. Alistati Manchester ystics 69:62, kuid kaotati võõrsil Sheffield Hattersile 73:85. Ses kohtumises tõi Maaja Bratka koguni 33 punkti (visked 22/14) ja kümme lauda, õde Maia lisas 6p+7lp ((8/4). Manchesteri vastu sai Maaja kirja 16+10lp (13/7), Maia 6+4lp (5/2).

Hooaja lõikes on Bratkade näitajad igati tasemel: Maaja B.-l 17,4p+9lp, Maia B.-l 9,6p+5,7lp. Järgmise mängu peab Riders alles 7. detsembril kodus Northumbriaga. Nelja võidu ja kolme kaotusega ollakse tabeli neljandal real.

Saksamaa II Bundesligas kaotas Bamberg Lõuna regiooni keskses mängus kodus Kelternile 66:68 (37:36). Liisi Sokman kuulus algrivistusse, oli platsil 21 minutit, tõi 10 punkti ja andis kolm korvisöötu, visked 6/2 kahesed ja 3/2 kolmesed. Lisaks leiab protokollist kolm pallikaotust ja kolm vaheltlõiget.
Keltern ongi Lõuna regiooni liider täisedu üheksa võiduga, Bambergil on võit vähem, Heidelbergil saldo 7-2.

Leedus kuulub Kaunase Hoptrans-Sirenose võistkonda pärast Valeria Kasti lahkumist Ele-Riin Tammik, kuid klubi südis kaotusmängus liidri Utenaga 75:85 ta väljakule ei pääsenud.