Belgia kõrgliigas alistas Merike Andersoni koduklubi Castors Braine koguni 100:54 seni samuti vaid võite tunnistanud Belfius Namuri.

Anderson alustas vahetuspingilt ning sai mänguaega 16 minutit, millega kogus 5 punkti (visked 9/2), 2 lauapalli ning tegi ühe vaheltlõike ja ühe vea.

Castors Braine'i parimaks kerkis samuti pingilt alustanud ning vaid 20 minutit mänginud ameeriklanna Celeste Trahan-Davis 21 punkti ja 9 lauapalliga.
Castors Braine tõusis nelja võiduga nüüd tabeliliidriks. Laupäeval 1. novembril võõrustatakse kodus Kangoeroes Boomi, kel saldo 3-2.

Saksamaa 2. Bundesligas kohtus Bamberg võõrsil Lõuna regiooni liidrite hulka kuuluva Würzburgiga ning võitis 67:52 (teine veerand 22:6). Algviisikus alustanud mängujuht Liisi Sokman panustas 21 minutiga 11p+4lp+1rs (visked 1/1, kolmesed 5/3).

Keskmised näitjad tal nüüd: 17,8 min, 12,6p, 4,4lp ja 0,8rs. Järgmises voorus kohtub Bamberg kodus Speyeriga, kes viie võiduga püsib liidergrupis samuti kaotuseta.

Leedu meistrisarjas on Valeria Kast platsil teisipäeval, kui tema koduklubi Kaunase Hoptrans-Sirenos on külas liidril Suduval (4-0). Sirenosel seni kirjas vaid üks võit ja kolm kaotust; Kastil 16 minutiga 7,5p+3lp.

Suurbritannia. Maaja ja Maia Bratka koduklubi Leivesteri Riders kohtub tuleval nädalavahetusel võrsil Nottinghamiga. Mõlemad naiskonnad on püsinud siiani kaotuseta.