Allan Siimanni juhendatav U16 koondis jäi juba avaveerandi järel raskesse seisu, kaotades perioodi 10:23. Poolajaks jäädi taha 19:54. Lohutust ei toonud ka teine poolaeg – kolmas veerand põhjanaabritele 22:11 ja otsustav 29:7. Eestile oli tegemist turniiri esimese kaotusega, eile alistati Rootsi eakaaslased 70:59.

Eestlannade parimaks tõusis 14 punkti ja 5 lauapalliga Kadri-Ketter Kont. Võitjate poolelt tõid Henna Sandvik 21 ja Kati Ollilainen 20 silma.

Eesti asub turniiritabelis hetkel kolmandal positsioonil, esikohta hoiab kahe võiduga Läti, kes oli parem Rootsist 94:53.

U18 koondis oli põhjanaabrite vastu hädas lauavõitlusega – soomlannad korjasid lauast 53 palli, meie 29 vastu.

Soomlannade parimana kogus keskmängija Awak Kuier 19 punkti ja 10 lauapalli. Eesti resultatiivsemad olid Maria Gontsarova 15 ja Belinda Lepmets 11 silmaga.

Pierre Bressanti juhendatav Eesti pole Balti mere maade karikaturniiril veel võiduarvet avanud. Tabelit juhib kahe võiduga Läti, kes alistas täna Rootsi 77:59.

Homme lähevad Eesti koondised vastamisi Läti eakaaslastega, tüdrukute mängud vastavalt kell 14:30 (U16) ja 15:30 (U18). Mänge näeb otseülekandes Delfi TV vahendusel.