Võimsa mängu tegi Eesti eest Janar Soo, kes tabas 11-st kolmepunktiviskest 8 ja tõi 33 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Martin Dorbek 18, Rain Veideman 13 ja Rannar Raap 11 punktiga.

Eesti mängib laupäevases poolfinaalis teise vahegrupi võitnud Belgiaga. Kuna Gruusia võitis teises tänases mängus Taanit 84:66, lähevad grusiinid esimesena Eesti alagrupist edasi ja kohtuvad poolfinaalis F-grupi teise ehk Tšehhiga.

Eestit lahutab A-divisjonist vaid üks võit, sest poolfinaalide võitjad kindlustavad tulevaks aastaks koha kõrgemas seltskonnas.

Eesti - Bulgaaria 97:74 (23:10, 44:38, 76:63)
Mängu käik:

IV veerand:

97:74. Eesti on võitnud.

97:72. Soolt juba kaheksas kolmene! Kolm minutit lõpuni.

92:70. Soo tabab veel kaks kaugviset! Temalt nüüd seitse kolmest ja 30 punkti.

86:67. Pool veerandajast saab mängitud.

84:65. Mäng on tehtud. Seitse ja pool minutit lõpuni.

79:63. Janar Soo tabab viienda kolmese ja jõuab 22 punktini.

III veerand:

76:63. Kolmas veerand Eestile. Janar Soo (kolmesed 4/7) on meie resultatiivseim 19 punktiga.

74:59. Poolteist minutit lõpuni.

67:54. Puidet tabab ja vahe juba 13 punkti. Neli minutit mängida.

64:54. Dorbeki korvi järel vahe kümme punkti.

57:51. Bulgaarlased teevad 5:0 vahespurdi ja Eesti võtab mõtlemisaja. Kuus minutit mängitud.

57:46. Soo kolmas kolmene ja tal koos 15 punkti!

54:46. Dorbek toob oma üheteistkümnenda punkti

52:43. Soo tabab teist rünnakut järjest kaugviske ja on toonud kaheksa punkti järjest. Kaks minutit mängitud.

49:40. Soo tabab kolmese.

46:38. Soo toob kolmanda veerandi esimesed punktid.

II veerand:

44:38. Teine veerand on lõppenud. Veideman on toonud 11 ja Dorbek 9 punkti.

41:32. Veideman toob oma üheksanda punkti.

39:32. Kaks minutit mängida. Eestlased on 11-st kaugviskest tabanud vaid 2 (18%).

37:30. Dorbek ja Puidet kasvatavad eduseisu.

33:30. Veidemanilt kaks tabavat vabaviset. Neli minutit mängida.

31:26. Teisest veerandist saab pool mängitud.

29:24. Kaldre tabab kahepunktiviske.

25:22. Raap tabab lõpuks ja eestlased saavad teisel veerandil käe valgeks. Kolm minutit mängitud.

23:22. Bulgaarlased teinud juba 16:0 vahespurdi!

23:20. Eesti on suure edu maha mänginud. Teise veerandi teiseks minutiks on vahe vaid 3 punkti.

23:17. Bulgaaria viskab teise veerandi avaminutiga seitse punkti! Bulgaarlased on teinud juba 11:0 vahespurdi.

I veerand:

Avaveerand Eestile 23:10. Dorbek on toonud 7 ja Veideman 5 punkti.

23:10. Bulgaarlastelt kaks korvi järjest. Pool minutit mängida.

23:6. Kaldre kolmese järel eestlaste eduseis juba 17 punkti!

20:6. Dorbek tabab vabavisked. 2.30 mängida.

Bulgaarlased on tabanud vaid kolm viset. Seis püsib muutumatu. 3 minutit mängida.

18:6. Veideman kasvatab edunumbreid. Bulgaarlased kolm minutit kuival. 4.30 mängida.

14:6. Eesti on teinud 5:0 vahespurdi. Bulgaaria meeskond võtab mõtlemisaja.

10:6. Veidemani vabaviske järel on edu neli punkti ja mängitud kolm minutit.

9:4. Veideman viib Eesti viie punktiga juhtima. Kaks minutit mängitud.

3:0 Dorbek tabab kohe kaugviske.

Eesti alustab viisikuga Dorbek, Raap, Veideman, Soo, Liivrand.