Teisipäeval Luksemburgi 75:68 alistanud noortekoondis jäi belglastele alla tervelt 39:92!

Eestlased kaotasid avaveerandi 23:13, poolaja 41:23 ning suutsid teisel poolajal lisada vaid 16 punkti.

Indrek Ruudu hoolealuste visketabavus oli vaid 28 protsenti (kahesed 28/8, kolmesed 22/6). Vastastel seevastu 49, seejuures tabati 12 kaugviset. Eesti kaotas lauavõitluse 28:46 ning tegi 24 pallikaotust - kümme enam vastastest.

Hendrik Ruut tõi 11 punkti, Sander Kruus lisas 10 ning Saimon Sutt 7. Belglaste parim oli 23 punktiga Miami ülikooli ridades palliv 18-aastane Emmanuel Lecomte.

Eestil on nüüd kirjas neli kaotust ja üks võit, millega ollakse B-divisjoni A-grupis lausa viimasel kohal. Belgia jätkab nelja võidu ja kaotusega.

Viie võiduga jätkab liidrikohal Bosnia ja Hertsegoviina noortekoondis, kelle liidriks on Denver Nuggetsisse siirduv 213-sentimeetrine võimas keskmängija Jusuf Nurkic, kes on toonud keskmiselt 18,2 punkti, 12,4 lauapalli, 3,2 söötu, 2 vaheltlõiget ja 3 blokki mängus.