Eesti suutis näidata esimene poolaeg tasavägist mängu norrakate vastu, avapoolaeg võideti 5 punktiga 28:23.

Kuid riietusruumidest tulid pärast vaheaega palju elavamalt välja norrakad ja enne viimast veerandit olid eestlased taga 2 punktiga.

Viimasel veerandajal panid Rauno Pehka juhendatavad noored end siiski maksma ja norrakad jäid kimpu vigadega. Kohtumine võideti 59:54, eestlaste parimad olid 18-aastane Tartu Rocki mängija Saimon Sutt, kes tõi 15 punkti ja 8 lauapalli ning Audentes/Noortekoondise mängija Sten Olmre, kes tõi meile 17 punkti, 5 lauapalli ja 5 korvisöötu.

Alagrupis tuleb Eesti koondisel veel mängida Saksamaa, Hollandi ja Austriaga.