Kohtumise algus oli rabe mõlema meeskonna jaoks, kulus kaks minutit enne, kui jõuti esimese korvini. Väikese edu õnnestus sisse mängida Läti. Eestlased vastaseid kaugele eest ära ei lasknud ning kolm minutit enne esimese neljandiku lõppu õnnestus poistel ka juhtima minna. Veerandi viimasel sekundil suutsid Läti noormehed aga oma liidripositsiooni taastada ning esimene neljandik kuulus neile 16:14. Teisel veerandajal õnnestus Läti poistel eduseis kuuele punktile viia, kuid Eesti meeskond osutas vastupanu ning poolaja lõppedes oli Läti ees 32:29, vahendab basket.ee.

Pausilt tagasi tulles üritasid Eesti noormehed seisu ümber pöörata, kuid edutult. Läti hea hoog jätkus ning enne otsustavat neljandikku oli nende edu 52:42. Viimase veerandaja esimese tabamuse sai kirja Jaagup Russak, kelle kaugvise vähendas vahe seitsmele punktile. Eestlased jätkasid võitlemist ning kaks minutit enne lõppu oldi Lätist taga nelja punktiga. Siis aga jõud rauges ning Läti noormehed võitsid kohtumise 68:58.

Läti parim oli 23 punkti ja 11 lauapalliga Anzejs Pasecniks. Eesti suurim punktitooja oli 18 punktiga Saimon Sutt, kelle võttis ka 7 lauapalli. Kristofer Kurvits lisas 11 punkti.