Eesti jäi algul kaotusseisu 4:6, kuid Kristian Kullamäe, Robin Kivi, Kaspar Treieri ja Ander Talu korvide järel pääses omakorda juhtima 19:9. Sealt edasi meil kriitilisi hetki enam ei tekkinud.

Kolmandal veerandil kasvas Eesti edu 52:26-le ja 60:33-le. Viimasel veerandil tekkis juba pingelangus või väike mõõn - neli minutit punktita, kuid päris lõpp vormistati ära soliidselt. Lõplik paremus Rootsi üle 71:49. (Tänavune üldseis riikide vahel 3-1 Eestile).

Eesti oli lauas parem 44-39, korvisöödud meile 11-8, pallikaotusi Eestil 19, Rootsil 20. Kahepunktivisked Eesti kasuks 53%-32%, kolmesed 32%-25 %, vabavisked 69%-50%.

Eesti poolel sai 11 mängijat aega väljakul viibida vähemalt 9 minutit, kõige enam neist Matthias Tass 25 ja Kristian Kullamäe 24 minutit. Viimane tõi 12 punkti, Kaspar Treier 11+7 lp, Robin Kivi 11 ja Matthias Tass 10+7+4 bl. Vastaste resultatiivseim oli David Czeparowicz 12 silmaga. Kogu statistika on SIIN.

Õhtustes sama alagrupi kohtumistes läks kell 18.15 Island vastamisi Portugaliga ning kell 20.30 Makedoonia Ukrainaga. Eesti vastaseks on homme kell 18.15 Ukraina.