Liiga põhihooaja 12 võidu ja 3 kaotusega ning kuueteistkümne võistkonna hulgas teise kohaga lõpetanud meeskonnal tuli superfinaali alagrupis kohtuda OKK Leotar (Serbia) ja BS Klaipeda (Leedu) meeskondadega, kirjutab basket.ee. Kui serblasi võideti suurelt 83:32, siis leedukatelt tuli vastu võtta 1-punktiline kaotus 46:47. Sellega saavutati alagrupis teine koht ning jõuti kolme alagrupi parima teise koha meeskonnana poolfinaali, kus vastaseks omaealiste mitmekordne Leedu meister Sabonise Korvpallikeskus.

Kolm veerandaega leedukate dikteerimisel kulgenud mäng sai virulaste jaoks õnneliku lahenduse 12 sekundit enne lõpuvilet tabatud kaugviskega, mis vormistas mängu lõppskooriks ühepunktilise võidu 59:58.

Virumaa PK finaalvastaseks  tuli poolfinaalis BS Klaipedat tulemusega 58:47 võitnud Munkkinimen Kisapojat (Helsinki, Soome) meeskond. Tasavägiselt kulgenud esimese poolaja järel, mis võideti tulemusega 31:27, tegid Virumaa poisid otsustava vahespurdi kolmandal veerandajal ning tüürisid seejärel mängu võiduka 63:46 lõpuni.

Eesti noortekorvpalli ajalugu teinud meeskonnas mängisid treener Vaido Rego juhendamisel Ander Talu, Sten Saaremäel, Henri Matikainen, Kristofer Veismann, Ander Peiponen, Robin Kivi, Martin Ojamaa, Kerdo Kivivare, Marti Alt ja Ranno Lauri. Meeskonna parimaks mängijaks turniiril valiti Ander Talu ja turniiri MVP-ks Sten Saaremäel.