Eesti noormehed ei alustanud kuigi hästi. Kuidagi ei suudetud taltsutada põhjanaabrite viskeindu ning poolajaks oli Rootsi ees 53:40. Teisel poolajal kaitse paranes, ka enda rünnak ja eriti visked läksid paremaks ning lõpus tuldi Rootsile aina lähemale - seis lõpuks siiski meie poolt vaadates 75:83.

Eesti kaotas laua napilt - 37-41, korvisöödud kaotasime suurelt 13-27, pallikaotused 18-19. Kahesed Eesti kasuks 55 vs 50 %, lauapallid 33 vs 36 %, vv 60 vs 62 %.

Siim-Markus Post, kes siinsamas Nordic Cupil tegi täna kaasa ka U18 eest, tõi 18 punkti, Maik-Kalev Kotsar 17+6lp, Jaagup Russak 10p ja Ron-Arnar Pehka 8 silma. Varem koosseisus ära toodud Jaan Puidet Solnasse siiski ei sõitnud.

Neidude U20 koondis, mida on täiendatud paari pisut vanema mängijaga, oli Rootsist täna parem 60:56 (35:24). Lõpu eel läks asi närviliseks ning siis suudeti tänu kogenumatele eesotsas Birgit Piiburiga vajalikud punktid ära noppida.

Eesti jäi alla mitmes põhiskaalas: laud Rootsile 42-32, korvisöödud 8-5, pallikaotusi meil 18 Rootsi 22 vastu. Kuid visetel olime paremad: kahesed 39 vs 33 %, kolmesed 40 vs 29 %, vv 64 vs 58 %.

Birgit Piibur tõi 18+5+2, Kadri-Ann Lass 12+6lp, jane Svilberg 11+8lp, Annika Köster 10p. Kõige enam mänguaega sai kõige vanem - Marit Maaring (23 a), kelle põhitöö oli pärssida kaitses rootslaste mänguisu.