Päeva esimeses kohtumises läksid vastamisi konkurentsi suurendamiseks turniirile kutsutud Eesti U15 neidude koondis ja Leedu U14 rahvusesindus. Mäng püsis tasavägine kuni viimase veerandajani, mille eestlannad kaotasid 3:18. Leedulannad võitsid kohtumise tulemusega 75:54. Allan Siimanni juhendatava Eesti koondise parimad olid Irina Bahmatova 12, Katariina Rõngelep 10 ja Hiie Vent 9 silmaga. Võitjate poolelt tegi 17 punkti ja 18 lauapalliga võimsa kaksikduubli Gelija Bartaškaite. 12 punkti ja 11 lauapalli lisas Migla Kisarauskaite.

Järgmises mängus asus teine külalisvõistkond, TTÜ KK/Rae SK U15, mõõtu võtma Leedu noormeeste U14 koondisega. Leedulased võitsid avaveerandi 14:9 ja suurendasid poolajaks vahe 10-punktiliseks – 36:26. Tasavägise kolmanda veerandi kaotasid TTÜ poisid vaid kahe punktiga, kuid otsustaval neljandikul jäädi alla 7:21 ning kokkuvõttes tuli vastu võtta 49:75 kaotus.

Peatreener Mikk Sariku hoolealuste parimatena tõid Jarko Kõrvel 13, Gregor Veiper 10 ja Mattias Rausberg 9 silma. Leedu koondise eest tegi 15 punkti ja 15 lauapalliga kaksikduubli Petras Padegimas.

Tütarlaste U14 koondis pidi tasavägiselt alanud kohtumises tunnistama Läti eakaaslaste 78:60 paremust. Avaveerandi 19:17 võitnud eestlannad kaotasid teise mänguperioodi 13:24 ja raskest seisust enam välja tulla ei õnnestunud.

Marko Parkoneni juhendatava Eesti koondise parimad olid Jenny Roos ja Keandra Koorits võrdselt 14 silmaga. Viimane kogus lisaks ka 11 lauapalli. Lõunanaabrite poolelt tegid enim pahandust Raina Tomašicka ja Elina Briede vastavalt 20 ja 15 punktiga.

Noormeeste U14 koondis kaotas lätlastele tulemusega 65:90. Aivo Erkmaa hoolealused jäid pärast esimest veerandit 11:29 kaotusseisu ning poolajaks olid lõunanaabrite edunumbrid juba 49:21. Teisel poolajal mäng küll võrdsustus, kuid raskesse seisu jäänud eestlased vastastele ohtlikult lähedale enam ei saanud.

Eesti poolelt tegi kaksikduubli Gerrit Lehe, kes kogus 20 punkti, 16 lauapalli ja 7 vaheltlõiget. Georg Oliver Metsaorg ja Kardo Kilk lisasid võrdselt 15 silma. Võitjate poolelt kogusid Juris Filips Vitols 19, Markuss Zvinis 17 ja Toms Markuss Salnajs 13 punkti.