Avaveerandi 18:13 võitnud eestlannad tegid suure vahe sisse teisel mänguperioodil, kui viskasid 43 punkti vastaste nelja vastu, kirjutab basket.ee. Sellega oli suuresti mäng tehtud ja teisel poolajal said Pierre Bressanti hoolealused mängu lihtsalt nautida. Viimasel kahel veerandil suurendati vahet veelgi ja lõpuks teeniti suisa 65-punktiline võit.

Eesti oli parem igas elemendis - meie neiud tabasid väljakult viskeid 43%-lise täpsusega (41/96), Kosovol olid vastavad numbrid 26% ja 14/54. Lauavõitluses jäädi peale 62:37 ja pallikaotusi tehti 12 Kosovo 34 vastu.

Anna Gret Asi tõi Eestile 16 punkti, 4 lauapalli ja 2 korvisöötu. Maria Gontšarova ja Kadri-Ketter Kont lisasid kumbki 13 punkti ning Anete Elisabeth Adler ja Helerin Kass panustasid 10 silma. Gontšarova kogus ka 10 lauapalli. Kosovo parimana viskas Dea Pushkolli 10 punkti.

Eestil on A-alagrupis kirjas üks võit ja üks kaotus. Pühapäeval minnakse vastamisi seni mõlemad kohtumised võitnud Sloveeniaga. Kell 17.30 algavat mängu näeb otseülekandes SIIT!