Eilne 73:69 (29:38) võit Luksemburgi üle tagas meie esindusele 24 naiskonna hulgas 17. koha.

Eelnevalt oli Eesti kohamängudes alistanud Albaania ja Gruusia. Luksemburg, keda eile pingelise heitluse järel võideti, oli alagrupis Eestist parem olnud 61:48. Sedakorda läks teistpidi.

Eesti jäi küll poolajaks taha 29:38, kuid meie tüdrukute koostöö ja ründetegevus paranes kolmandal veerandil (23:18), mille lõpuks seis meie poolt vaadates oli 52:56. Viimasel veerandil esines küll väikseid mõõnu, ent tänu paremale kaitsele ja liidermängijate otsustavatele visetele (21:13) saadi raske, kuid ilus võit - 73:69.

Murrang saabus Eesti kasuks paar-kolm minutit enne lõppu, kui järjest tabasid Eleriin Vaino, Johanna-Eliise Teder ja vastaste pallikaotuse järel ka Janne Pulk.

Sandra Reinvald oli meie resultatiivseim 22 punkti ja 13 lauapalliga, Teder lisas 17 ja Pulk 13 silma.