Eesti resultatiivseim oli Kristjan Kangur 16 punktiga, Gregor Arbet lisas 14 ja Tanel Sokk 13 punkti. Mängu 10:0 vahespurdiga alustanud Eestile sai saatuslikuks kehvem visketabavus ja allajäämine lauavõitluses.

Mängu käik:

Eesti alustab algviisikuga Tanel Sokk, Gregor Arbet, Rait Keerles, Kristjan Kangur ja Janar Talts.

Skoori avab Sokk, viies Eesti 2:0 juhtima. Kangur paneb kolmese otsa.

Kolm ja pool minutit mängitud ning Eesti juhib 10:2.

10:0 algedu järel ei saa Eesti kolm minutit ühtegi punkti ja vahe väheneb 10:6-le.

2.50 avaveerandit mängida ja Eesti juhib 12:10. Rootsi vastab kolmesega ja pääseb esmakordselt juhtima 13:12.

Eesti kaotas avaveerandi 13:17.

Teise veerandaja kahe minutiga on rootslased ees 22:16.

Eesti jõuab Kanguri kolmese järel 21:22-ni. Joosep Toomele pannakse kulp.

Kolm minutit avapoolaja lõpuni: Rootsi ees 32:28. Arbet on meie resultatiivseim 9 punktiga.

Pool minutit mängida ja Rootsi edu 41:32. Kangur kaotab Eesti viimasel rünnakul palli.

Avapoolaeg Rootsile 41:32. Lauavõitluses valitseb Rootsi 17:11.

Teise poolaja kolme minuti järel on kodumeeskonna edu 46:37.

Kolmanda veerandi keskpaigaks on rootslaste edu 52:46. Arbeti arvel on 12 ja Kanguril 11 punkti.

Kolmanda veerandi lõpuks on Rootsi juhtimas 61:52. Rootsi näitab märksa paremat visketabavust ja juhib lauavõitlust.

Otsustav veerand 2.30 mängitud: Rootsi ees 66.55.

Kuus minutit jäänud: Rootslased ees juba 71:57.

Kaks minutit jäänud ning Eesti kaotab juba 18 punktiga (61:79).

Eesti on kolmeseid peale uhanud 31 korda ja tabanud 11 viset. Rootsi on saanud kaugvisetest peaaegu sama arvu punkte, kuid vaid 15 viske abil (visked 15/9 ehk 60%).

Eesti kaotas suurelt 66:84.

----------------------

Juuli lõpus kohtusid samad meeskonnad Saku suurhallis ja siis võitis Eesti 76:73.

Rootsi koondisega on võrreldes Tallinna mänguga tugevnenud, nimelt liitus meeskonnaga NBA klubi Detroit Pistons ääremängija Jonas Jerebko.

Eesti koondis sõitis Rootsi 13 mängijaga, maha jäid Kristjan Makke, Jaan Montgomery ja Rain Raadik.

Lisaks tänasele mängule kohtuvad Rootsi ja Eesti veel ka homme, siis Norrköpingis.