Paasoja kerkis Psychiko 67:74 kaotusmängus Kastoriale üleplatsimeheks, tuues 26 punkti. 37 minutit väljakul veetnud eestlase arvele jäi veel viis lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Vastaste parim oli 21 silmaga Petros Melissaratos.

Rait-Riivo Laane ja Ippokratis said kindla kaotuse, jäädes seisuga 69:97 alla Kavala meeskonnale. Laane kogus 33 minutiga 13 silma, neli lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Ippokratise resultatiivseim oli 16 punktiga Kostas Charissis.

Sten-Timmu Sokk ja Iraklis pidid tunnistama Koroivose 61:71 paremust. Soku arvele jäi 11 punkti, kaks lauapalli ja neli tulemuslikku söötu. Sarnaselt Sokule panustas Michalis Polytarchou võistkonda 11 punkti.

25 mänguvooru järel hoiab Iraklis Kreeka esiliigas teist kohta 20 võidu ja 5 kaotusega. Ippokratis (13-12) on üheksas, Psychiko (12-13) asub neist koha võrra tagapool.