Eesti pidi täna mängima Angolaga, kuid nemad niisiis puuduvad, seega üks võistkond edasipääsukonkurentsis vähem. Ainus A-grupi mäng täna, Saksamaa-Hiina, on alles algamas.

Kuid rida teisi mänge on lõppenud. Põnevamatest neist võitis USA Türgit 66:57, Soome Jaapanit 73:72, Venemaa Montenegrot 63:62, Kanada Rootsit 78:61 ja Prantsusmaa lisaajal Leedut 96:87. Seejuures võitis Leedu poolaja 42:36, kuid neljandal veerandil oli omakorda Prantsusmaa kümnega ees, enne kui Leedu jõudis normaalaja viigini.

Veel tulemusi: Austraalia-Taivan 93:47, Mehhiko-Mongoolia 90:71, Brasiilia-Tšiili 78:33. Ees on veel Serbia ja Šveitsi kohtumine.

Eesti koondis alustab mänge pühapäeval, kell 18 (Eesti aja järgi kell 12) on vastas Saksamaa. Meeskonna nimekaim mees on kohe 22-aastane Bogdan Radosavljevic Tübingeni klubist.