Meie resultatiivsemad olid Kristjan Kitsing 16 ja Kaido Saks 15 punktiga. Jaan Montgomery arvele kogunes 8 minutiga 4 punkti, 3 lauapalli ja 4 viga. Teine väliseestlane, Renato Lindmets viskas kümne mänguminutiga 3 punkti.

Mängu käik:

Eesti teeb avaveerandi keskel 10:0 vahespurdi ja pääseb 16:5 juhtima. Kaks kolmest tabanud Kaido Saks on eestlaste resultatiivseim 6 punktiga.

Veerandi lõpus on Eesti edu 24:15. Väliseestlane Jaan Montgomery on osanud kahe minutiga teha 4 viga ja visanud 2 punkti.

Avaveerand Eestile 24:16.

Teise veerandi keskpaigaks on eestlaste edu 33:23. Viljar Veski on toonud 8 punkti.

Avapoolaja lõpuks on Eesti ees 44:34. Montgomery teisel veerandil platsile ei saanudki.

Kolmanda veerandi keskpaigaks on Rootsi tulnud lähemale ja kaotavad nüüd 47:53.

Enne otsustavat veerandit on Eesti edu 59:53. Kaido Saks on tabanud neli kaugviset 6-st ja toonud 15 punkti.

Viimasel veerandil läheb Eesti kümne punktiga juhtima ja hoiab stabiilselt oma edu. Minut enne lõppu juhitakse 76:67.

Eesti saab lõpuks võidu 80:71.

Eilse kinniste uste taga peetud mitteametliku sõprusmängu võitis B-koondis numbritega 60:59.