Läti alustas kohtumist paremini ja asus kuue esimese minutiga 20:6 juhtima. Avaveerandi lõpuks kasvatas Läti eduseisu 30:13-le. Mängupilt ei muutunud ka teisel veerandil, mille lõpuks olid kodumeeskonna edunumbrid juba 48:23.

Kolmandal veerandajal suutsid eestlased kaotusseisu nelja punkti võrra vähendada ja otsustav veerand algas Läti 67:46 juhtimisel. Otsustaval kümnel minutil imet ei juhtunud ja Läti sai 87:57 võidu.

Eestlastest tegi hea mängu Tarmo Kikerpill, kes kogus kohtumise resultatiivseimana 22 punkti. 10 punkti viskas Valmo Kriisa ning 7 punkti Tanel Tein ja Vallo Allingu.

Teises meie alagrupi teise vooru mängus alistas Horvaatia võõrsil Taani 92:67.

Valikturniiri avamängus võitis Eesti koduväljakul Taani 51:50, Läti kaotas oma avamängus võõrsil Horvaatiale 56:84.