Eesti võitis avaveerandi 17:15 ja kasvatas poolajavileks edunumbrid 32:22-le. Kolmas veerandaeg lõppes viigiliselt 14:14 (kokku 46:36), kuid taanlased suutsid otsustaval veerandajal mängu põnevaks muuta.

Viimasel minutil vähendasid külalised kaotusseisu vaid 50:51-le ja 18 sekundit enne normaalaja lõppu alustati sellel seisul ka rünnakut. Eesti koondise õnneks aga taanlaste rünnak ebaõnnestus ja 0,8 sekundit enne mängu lõppu tehti Valmo Kriisale viga. Kriisa viskas mõlemad vabavisked mööda, kuid Eesti võitis 51:50.

Eesti resultatiivsemad olid Vallo Allingu 12 ja Tanel Tein 11 punktiga. Taanlaste poolel oli kõige tulemuslikum 2.16 pikkune Michael Andersen 14 silmaga.

Eesti visketabavus oli vaid 37,3% (sealhulgas kolmepunktivisked 19-st 3), Taanil 44,7%. Lauavõitluse võitsid taanlased 32:30, kuid tegid samas 22 pallikaotust eestlaste 9 vastu.