Siena kaotas avaveerandi 16:18, kuid asus tugeva kaitse toel poolajaks 33:24 juhtima. Kolmandal veerandajal kasvas eduseis 12 punktinigi, kuid Roma suutis vahet vähendada ja viimasele veerandile mindi 5-punktilises eduseisus.

Roma alustaski viimast perioodi paremini ja 34. minutiks oli mänguseis viigis 53:53. Pealinlaste hoog jätkus kuni eduseisuni 57:53. Kaks minutit enne lõppu oli seis taas viigis - 60:60. Edasine kuulus siiski kodumeeskonnale. Roma eduseisul 64:61 eksis Siena vabavisetel kolmel korral neljast ning andis sellega ka võimaluse taas järele jõuda.

Kristjan Kangur alustas pingilt ning tema panuseks statistikasse jäi 13 minutiga 0 punkti (1 kaugvise mööda), 2 lauapalli, 1 sööt ja 4 viga. Kohutava esituse tegi Bobby Brown, kes tabas väljakult 15st kolm (kolmesed 8/1) ja tõi 8 punkti. Meeskonna parim oli 11/9 tabanud Benjamin Ortner 19 punktiga. Romale tõi Gani Lawal 19 ja Gigi Datome 18 punkti.