aga Läti noored tüdrukud ei tundnud esimesel viieteistkümnel minutil liidri ees mingitki aukartust. Poolajaks siiski suutis Eclex juhtima minna tulemusega 38:25. Ka esimestel minutitel kohtumise teises pooles oli lätlannad väga hakkamist täis, kuid siis sai nende jõud otsa ning Eclex kirjutas turniiritabelisse seitsmenda võidu tulemusega 86:52. Võitjate edukaimad Annika Köster ja Mirjam Nikolai 16 punktiga, ning Viive-Kai Rebane ja Marit Maaring lisasid kontosse 14 punkti.

Korvpalli Ühisliigas täiseduga jätkavale Eclexile järgnevad Läti võistkonnad Riia TTT ja Cesis. Eesti naiskondadest järgnevad 2 võidu ja 2 kaotusega Audentes SG / Noortekoondis ning 1 võidu ja 4 kaotusega AmEst Rapla. Tallinna Ülikool on seni kuuest mängust suutnud võita ühe ja Tartu Ülikool on võiduta.