Treier ja Sassari läksid koduväljakul vastamisi Cantuga. Tasavägise mängu võitsid võõrustajad 98:92 (25:14, 23:22, 26:27, 24:29).

Treier pääses platsile kuueks minutiks, statistikasse läks kirja üks isiklik viga ja üks resultatiivne sööt. Ühtegi pealeviset eestlane ei teinud. Sassari ründemängu vedasid Miro Bilan ja Eimantas Bendzius, kes viskasid vastavalt 27 ja 26 punkti. Bilani arvele kogunes ka 12 lauapalli. Cantu resultatiivseimaks kerkis Frank Gaines 23 silmaga.

Võiduseeria neljamänguliseks pikendanud Sassari jätkab tabelis kolmandal kohal. 14 mänguga on neil koos üheksa võitu ja viis kaotust.

Drell ja Pesaro olid koduväljakul Bresciast paremad 98:88 (16:22, 24:23, 28:15, 30:28). Drell viibis platsil neli minutit, mille jooksul ta punktiarvet ei avanud (kahesed 0/1). Statistikasse läks kirja üks isiklik viga. Pesaro särgis viskas Marko Filipovity 24 punkti, Ariel Filloy lisas 22 silma. Brescia poolelt vastas T.J. Cline 19 punktiga.

Pesaro saldoks on seitse võitu ja seitse kaotust, mis annab Itaalia meistriliigas kuuenda koha.