Sassari Dinamo juhtis avaveerandi järel 28:23, poolajaks oli Sardiinia klubi napilt ees 50:48. Kolmanda veerandajaga suutis Pesaro seisu viigistada ning viimase vaatusega kallutati kohtumine enda kasuks.

Henri Drell panustas võitu 12 minutiga neli punkti. Võistkonna resultatiivseimateks kerkisid Justin Robinson ja Tyler Cain, kes viskasid vastavalt 26 ja 21 punkti.

Kaspar Treier Dinamo eest platsile ei pääsenud. Leedulane Eimantas Bendžius tõi Sassari parimana 17 silma.

Kuigi võit kuulus Pesarole, pääses superkarikaturniiri Final Fouri ikkagi Sassari võistkond. Kusjuures nii Sassari, Pesaro kui ka Brindisi lõpetasid alagrupi nelja võidu ja kahe kaotusega, aga parim korvide vahe andis eelise Treieri koduklubile. Ainsana jäi võiduta Rooma Virtus.